3 РАДИ ЩОДО ЗАХИСТУ криптовалюти

By SIRIN LABS Гру 11, 2018

3 основних ради для забезпечення безпеки вашої криптовалюти

У пресі у криптовалюта склалася досить погана репутація. Зрозуміло, що основна увага приділялася більш сенсаційним аспектам блокчейна і криптовалюта.

Довгі роки майже всі новини про криптовалюта були зосереджені на стрімкому зростанні (і падінні) біткоіни, без будь-якої згадки інших криптовалюта, а також на порушення безпеки і зломи, після яких люди втрачали мільйони.

Якщо судити тільки по цій інформації, то легко може скластися враження, що криптовалюта – це дуже небезпечна область, де людей і компанії щодня зламують. Ця картина дуже далека від правди.

Насправді число людей, які втратили великі суми в криптовалюта, досить мало (що означає, що є обмежена кількість людей, у яких є мільйон доларів для інвестування, не кажучи вже про тих, у кого є достатньо грошей, щоб інвестувати більше мільйона в криптовалюта); воно безумовно мало по відношенню до загальної кількості користувачів в кріптовалютной області.

Число компаній або бірж, які були зламані або ж скомпрометовані, теж не дуже велике по відношенню до загальної кількості існуючих бірж.

У той час як випадків, коли хакери зламували конкретної людини, було неймовірно мало, з ростом ринку криптовалюта збільшиться ймовірність того, що ви можете бути поставлені під удар різними способами. Ось 3 простих і легких способу безпечного і надійного зберігання криптовалюта.

 1. Уникайте фішингу

Перш ніж натиснути на посилання неймовірно важливо переконатися, що вона є справжньою, і ви не будете перенаправлені на шкідливий сторонній сайт.
Перш, ніж ви підтвердите транзакцію, необхідно перевірити адресу гаманця, куди ви хочете відправити свою криптовалюта, і переконатися, що він збігається з адресою, куди криптовалюта насправді відправиться.

 2. Захистіть свій секретний ключ

Важливо зберігати свій секретний ключ найбезпечнішим способом. Рекомендується зберігати криптовалюта на апаратній гаманець, де доступ до закритого ключа вашого гаманця для шкідливих програм і осіб сильно обмежений.

 3. Захистіть своє середовище

Майже кожен гаманець вимагає підключитися до стороннього незахищеному пристрою або ж встановити підключення через нього. У цьому контексті «незахищений» означає не недолік безпеки, а скоріше неможливість гаманця або ПО гаманця контролювати середу, через яку здійснюється доступ до гаманця.
Простіше кажучи, найбезпечніший гаманець в світі можна зламати за допомогою кейлоггера на комп’ютері, до якого ви його підключіть або ж через який ви отримуєте до нього доступ.

Так що не шукайте заборонені сайти і не завантажуйте невідоме програмне забезпечення – вони можуть заразити ваш комп’ютер шкідливими програмами або вірусами, які можуть пошкодити цілісність безпечних систем.

Рішення від SIRIN LABS:
Розуміння важливості забезпечення безпеки секретних ключів користувачів, SIRIN LABS створили FINNEY ™ – перший в своєму роді блокчейн-смартфон з вбудованим холодним сховищем і багатошарової системою кібер-безпеки.

По суті наш телефон використовує всі переваги захищеного апаратного гаманця і захищеного ПК і поєднує їх, щоб забезпечити:

  • справжність транзакцій
  • Захист закритого ключа
  • Безпечну та надійну середовище для гаманця