3 РЕЧІ, ЯКІ треба запам’ятати після світової презентації FINNEY

By SIRIN LABS Гру 22, 2018

29 листопада 2018 року компанія SIRIN LABS презентувала блокчейн-смартфон FINNEY™ представникам засобів масової інформації з усього світу. Ексклюзивна подія відбулася в Барселоні, Іспанія. На прем’єрі були присутні амбасадори бренду Лео Мессі та Геннадій Головкін. Але, на подив, вони були далеко не самими цікавими особами цього заходу.

Засновник і співголова SIRIN LABS звернувся до аудиторії, щоб пояснити стратегію успіху, яку він назвав магічним трикутником. Цей трикутник складається з трьох різних аспектів, які разом приведуть до успіху SIRIN LABS та FINNEY™.

Ось 3 неймовірні речі, які стали відомі по завершенню цієї революційної події:

Досвід користувача: SIRIN OS™

У рамках запуску медійного заходу, учасники ЗМІ були запрошені в дослідний центр FINNEY™. Їм було надано в користування смартфон FINNEY з простими вказівками, щоб випробувати досвід користувача FINNEY™ на собі.

Як тільки представники ЗМІ отримали можливість потримати FINNEY™ у власних руках і насолодитися простотою та зручністю SIRIN OS™, ми зрозуміли, що створили щось дійсно особливе. Відгуки щодо користувацького досвіду FINNEY™ були без винятку позитивними.

SIRIN LABS присвятив весь минулий рік розробці неперевершеного криптокористувацького досвіду, що втілився в строверенні надбезпечної SIRIN OS™. Реакції та відгуки у ЗМІ свідчать про наш безумовний успіх.

Розповсюдження

Кілька тижнів тому ми оголосили про партнерство з Amazon.uk. Компанія буде відповідальною за продажі та розповсюдження FINNEY. Пристрій буде доступний на внутришніх ринках Європейського Союзу, а склади Amazon будуть використовуватися в якості розподільних вузлів.

SIRIN LABS підписала ексклюзивні дистрибуційні угоди з представниками України, Єгипту, ОАЕ, Саудівської Аравії, Бахрейну, Оману та Кувейту. Також було отримано запрошення на приєднання до Amazon Launchpad.

Це розширення існуючого партнерства з ретейлером. Окрім співробітництва з продажу та розповсюдження «Фінні» по всьому Європейському Союзу, компанія SIRIN LABS була обрана та запрошена до участі в ексклюзивній програмі Amazon Launchpad.

Ця программа надасть можливість FINNEY здобути додатковий розголос поряд з обмеженою кількістю обраних брендів за допомогою окремого ринку. Крім того, програма дозволить компаніям SIRIN LABS та Amazon співпрацювати в галузі реклами та маркетингу на платформі останньої. Починаючи з Європи, та згодом розширити присутність на інших світових ринках.

Ціна: Центр знань та заробітку

Засновник і головний виконавчий директор SIRIN LABS Моше Хогег також оголосив про створення центру Learn & Earn, який є частиною SIRIN OS™ dCENTER. У межах Центру навчання та заробітку користувачі зможуть отримувати винагороду в криптовалюті, вивчаючи нові та майбутні криптопроекти.

За його словами, коли ми дивимося телевізор, ми змушені спостерігати рекламу, але комерційні долари йдуть до мовних компаній, а не до глядачів. З FINNEY ми маємо можливість перевернути цю парадигму, ліквідувати участь посередника та дозволити цим організаціям надавати свої вигороди безпосередньо користувачам, які хочуть навчатися у світі крипто.

Коли FINNEY буде представлений покупцям наприкінці, користувачі зможуть отримати винагороду – до 300 доларів у криптовалюті. Просто за ознайомлення з новими проектами через центр Learn & Earn.

Майбутнє вже поряд

Медіа-захід в Барселоні – це наша перша можливість отримати справжню, чесну та об’єктивну реакцію на те, що ми створили. Відповіді, які ми отримали від ЗМІ, від репортерів у криптосуспільстві, а також від інших людей, зміцнює нашу впевненість в тому, що ми створили щось особливе.

FINNEY – це революційний пристрій, здатний повністю трансформувати криптосвіт і нарешті подолати прірву між економікою блокчейну та масовим ринком. Майбутнє тут і воно насправді дуже яскраве.