Безпека

Чи є FINNEY™ насправді супер надійним апаратним гаманцем?

Кожен учасник криптоспільноти зацікавлений в тому, щоб зберігати свою криптовалюту максимально безпечно. Поточним стандартом є використання апаратного («холодного») гаманця, але чи є існуючі рішення достатньо надійними, та чи нинішній стан справ витримує перевірку?

Апаратні гаманці надають ряд переваг: вони не мають статичного підключення до інтернету, що убезпечує їх від хакерських атак. Вони також зберігають приватний ключ на безпечному екрані, створюючи додатковий рівень захисту. Це означає, що ніхто, включаючи користувача, ніколи не бачить приватного ключа.

Поточні проблеми

Найбільша слабкість всіх апаратних гаманців полягає в тому, що для доступу до них потрібен сторонній пристрій. Виробники “холодних” гаманців можуть створювати всі гарантії та забезпечити максимально надійний захист для захисту транзакцій приватного ключа гаманця та, в кінцевому підсумку, – активів, що зберігаються в межах пристрою. Проте їх зусилля з надання безпеки завжди будуть марними, через наявність невідомого стороннього пристрою.

Переважна більшість людей не є експертами в галузі кібербезпеки, і, напевно, не знали б, чи їх комп’ютер був пошкоджений вірусом або шкідливим програмним забезпеченням. Оскільки захисне програмне забезпечення потрібно встановити на операційну систему (але не в операційну систему), це далеко не зовсім незмінне. Це робить програмне забезпечення для захисту гаманця бажаною ціллю для зловмисників, оскільки вони можуть отримати доступ до незліченних гаманців і здобути контроль над криптоактивами за допомогою забороненого хакерскького софту.

FINNEY ™ – супербезпечний та надійний захист

Смартфон FINNEY™ від SIRIN LABS має вбудований гаманець «холодного» зберігання. Те, що робить цей гаманець особливим, полягає в тому, що це єдиний у своєму роді пристрій, який може контролювати безпеку проведення транзакції за всіма аспектами. Через внутрішнє з’єднання інтегрованого гаманця з FINNEY™, гаджет не буде підключатися до будь-якого стороннього пристрою.

З моменту активації безпечного екрану FINNEY™ та розігрівання гаманця «холодного» зберігання, багаторівневий пакет програмного забезпечення для кібербезпеки SIRIN OS™ зможе контролювати захист пристрою FINNEY™, гаманець FINNEY™ та самі транзакції.

Унікальна комбінація власних протоколів безпеки SIRIN OS™ та безпечного екрану FINNEY разом із вбудованою системою запобігання вторгненню (IPS), основаною на поведінкових факторах, дозволять самостійно перевіряти, що транзакції надсилаються на правильну адресу. Це дозволяє користувачеві отримати підтвердження, що вони не підпадають під вплив зловмисного програмного забезпечення або хакерів, а їх кошти не будуть відправлені на невідомий сторонній гаманець.

Заключне слово

Завдяки телефону FINNEY ™, SIRIN LABS покликаний сколихнути крипто-світ, створивши простий, дружній і безпечний криптографічний досвід. Наша мета завжди полягала у подоланні розриву між економікою блокчейн та масовим ринком. Так як безпека є найважливішим фактором, ми ніколи не зможемо допустити, щоб наша місія зробити криптовалюту привабливою для масової аудиторії, не викликала ризиків для сталих ідеалів криптоспільноти.

Компанія SIRIN LABS взяла на себе питання безпеки та захисту апаратного гаманця та вдосконалила їх, щоб позбавитись деяких з потенційно невідомих ризиків. Через FINNEY ™ ми побачимо схід нової глобальної ери блокчейну, до якої ми всі отримали запрошення.

Telegram Subscribe