DApps – новий етап еволюції інформаційних технологій

Унікальна функція dCENTER відкриває доступ до децентралізованого магазину додатків, дозволяє користувачам дізнаватися про нові блокчейн-проекти і винагороджує власників токенами у розділі Learn&Earn.

Інтеграція DApps в сучасне життя

Ключова мета – підтримка додаткової розробки і впровадження децентралізованих додатків усіх видів. Ми прагнемо використовувати практичний досвід, до якого звикли власники смартфонів, за допомогою власних додатків, і забезпечити аналогічний досвід в децентралізованому світі – безпечно, надійно і доступно для кожного учасника блокчейн суспільства.

Можливість заробити разом з dCENTER

«Фінні» надає першу можливість в світі отримувати винагороду за перегляд реклами. Розділ Learn & Earn містить навчальні відео про блокчейн, криптовалюти, майбутні ICO і багато іншого. В кінці кожного відео користувачам пропонується пройти коротку вікторину про те, що вони дізналися. Потім користувачі можуть отримати винагороду за проходження тестів у вигляді токенов або інших кріптоактівов, таких як ERC 721. Мета Sirin Labs протягом 2019 збільшити кількість додатків, які дозволять компенсувати до $ 1000 в еквіваленті.

dCENTER – зрозумілий і доступний досвід

dCENTER надає можливість прямого доступу, покупки, продажу або обміну всіх своїх криптоактивів, які користувачі отримують завдяки установці і використанню DApps. Магазин децентралізованих додатків створює найбільш інтуїтивно зрозумілий і приємний досвід, а сумісність вбудованого криптогаманця з dCENTER значно полегшує роботу в світі DApp.

Telegram Subscribe