В авангарді кріптореволюціі

Ми долаємо розрив між блокчейн-економікою і масовим ринком завдяки багатошаровій кібербезпеці і поліпшеному користувацькому досвіду

ЦЕ САМА БЕЗПЕЧНА БЛОКЧЕЙН-ОС У СВІТІ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ

Операційна система від SIRIN LABS дасть користувачам FINNEY ™ можливість працювати на Android, а також користуватися Play Store і всіма його додатками. SIRIN OS ™ відрізняє підвищена безпека всього пристрою і вбудоване холодне сховище, яке доступне через безпечний екран. У користувачів буде знайоме середовище роботи, розширене за межі Android OS, для забезпечення безпеки блокчейна і гаманця. Ці фактори дозволять FINNEY ™ почати масове впровадження блокчейн-технологій.

НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ ОБМІН ресурсами ПО ТЕХНОЛОГІЇ P2P

FINNEY ™ надасть користувачам наш власний сервіс конверсії токенов, який дозволить здійснювати автоматичний обмін підтримуваних токенов і монети, усуваючи тим самим необхідність відвідування зовнішніх бірж.

Токен

Токен СИРИН (SRN) - це службовий токен, який є наріжним каменем екосистеми SIRIN LABS. В даний час вона складається з ОС SIRIN, смартфона FINNEY, магазину децентралізованих додатків (DApp) SIRIN і фізичних магазинів SIRIN LABS.

Telegram Subscribe