ЯКІ ПЕРСПЕКТИВИ У БЛОКЧЕЙНА ТРЕТЬОГО ПОКОЛІННЯ?

By SIRIN LABS Жов 15, 2018

Як технологія блокчейна буде розвиватися в майбутньому?

За останній рік криптовалюта і блокчейн зайняли міцне місце на світовій арені, але не завоювали масового визнання. Найгірше те, що через складність самої криптографії при зрослий інтерес з боку широкої громадськості, вони не можуть скористатися нею через брак ресурсів.

Щоб вирішити ці проблеми, ми повинні спочатку ознайомитися з короткою історією технології блокчейн. Якщо говорити коротко (і неймовірно скорочено), біткойн, перше покоління блокчейна, поступився місцем Ethereum, другого покоління блокчейна, який, в свою чергу, проклав шлях для цілого ряду блокчейнов третього покоління, всі з яких намагаються зробити криптовалюта життєздатною в глобальному масштабі.

Щоб оцінити здатність блокчейна третього покоління конкурувати в глобальному масштабі, важливо зрозуміти, як еволюціонували кріптовалютние блокчейни, а також в свою чергу оцінити, розвиваються чи ні лідери в області обробки платежів.

Щоб оцінити здатність блокчейна третього покоління перевершити поточний транзакційний статус-кво, потрібно встановити стандартний контрольний показник. Для цього ми порівняємо за показниками безпеки криптографію і компанію, що випускають кредитні карти.

Криптовалюта, будучи цифровий валютою, яка знаходиться під індивідуальним контролем, в будь-якому випадку вимагає більшої безпеки, ніж кредитні карти. З точки зору клієнта це досить просто. Якщо клієнт повідомляє про шахрайство, компанія, що випускає кредитні карти проведе розслідування і, як правило, повинна буде зарахувати зниклу суму на рахунок.

Але чи так це просто? Майте на увазі, що велика частина цих витрат – збитки для компанії. Згідно з прогнозами, в 2018 році втрати в сфері кредитних карт складуть майже 10 мільярдів доларів. Це витрати, які в кінцевому підсумку перекладаються на клієнта тим або іншим способом.

Таким чином, хоча криптовалюта може привести до більшого ризику теоретично, на практиці існує безліч різних і простих способів безпечного криптографічного шифрування на тривалий час. Через природного бажання зберегти свої гроші, кріптосообщество постійно розвивається і вивчає нові більш безпечні способи зберігання своєї криптовалюта.

Компанії, що випускають кредитні карти, зацікавлені в поліпшенні своєї безпеки, але факти говорять про те, що вони не здатні зробити який-небудь істотний вплив на шахрайство в їх власній сфері.

Яким буде майбутнє?

Немає ніякої можливості заглянути в майбутнє, але всі ознаки вказують на те, що технології криптовалюта і блокчейна будуть розвиватися для задоволення потреб споживачів набагато швидше, ніж технології кредитних карт.

Хоча кредитні карти можуть ніколи повністю не зникнути, їх потенційний збиток від криптовалюта дуже істотний. Якщо більшість транзакцій переміститься в кріптосферу, то платіжні компанії будуть змушені або еволюціонувати, або померти.

Примусова еволюція кредитних карт і криптовалюта – це безпрограшна ситуація для клієнтів і споживачів, тому що обидва сценарії знизять витрати для продавців і, відповідно, для нас.